Zpětné vazby získané v rámci pilotního projektu

Zdravím, pane doktore! 

dnešní beseda kluků u nás na ZŠ byla super, metodička prevence žádá na příští školní rok repete pro další třídy 🙂 Padly věci, co pro naše konkrétní dítka bylo fakt důležité od vašich kluků slyšet + myslím, že přínos byl i pro vaše kluky.

hezký večer,

VP

 

Vážený pane řediteli,

     rádi bychom vyjádřili poděkování za velmi poutavý a přínosný seminář pro naše žáky ze ZŠ Letohradská, Praha 7, který v minulých týdnech probíhal na naší škole v rámci primární prevence rizikového chování.

     Beseda byla velmi dobře připravená a zaujala všechny zúčastněné žáky. Poděkování a uznání patří celé pracovní skupině pedagogů, vychovatelů a klientů diagnostického ústavu.

Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem

Mgr. Eva Chovancová, metodička prevence

 

Vyjádření PhDr. Březiny – ředitele ZŠ Horní Počernice

Osobně Vám musím velmi poděkovat, beseda měla vynikající úroveň, pro naše
žáky jistě byla přínosem, stejně jako byla přínosem i pro Vaše chlapce. Před
nimi „smekám“, jít našim puberťákům vyprávět o ústavní výchově z vlastní
zkušenosti….to je jistě i výsledek Vašeho působení.
Dodávám, že budu velmi rád, pokud budou podobné besedy pokračovat i v
budoucnu.

Zpětné vazby klientů DÚM

 

„ Poprvé jsem mluvil před více jak deseti lidmi o svých problémech, mluvit takto před (relativně) vrstevníky je také hodně nepříjemné. Přiznat nahlas chyby o kterých člověk ví, je velmi obtížné, ale zvládl jsem to (při mé introvertní povaze to bylo opravdu stresující) . Povídání, které pomůže – mě se při tom ulevilo. Nejsou důležité pocity před ani při, nejdůležitější jsou pocity potom. A já měl dobrý pocit z toho, že jsem dokázal toto říct lidem v mém věku a mít tu situaci pod kontrolou.“

Pepa, 16 let